Kapı donanımları konusunda çok çeşitli ürün gamına sahip olan Häfele, uzun bir aradan sonra Nova ve Forma Topuz Kilitlerini yeniden stokları arasına kattı.

Ofis, otel, sağlık merkezi, alışveriş merkezi, okul gibi yoğun kullanılan yapılarda sıklıkla tercih edilen topuz kilitler konusunda Häfele, ahşap, alüminyum çerçeveli cam, çerçevesiz cam gibi farklı kapı malzemeleri ile uyum gösterebilen, işlevselliği estetik görünümle buluşturan iki koleksiyon sunuyor.

Nova ve Forma topuz kollar; koleksiyonda parlak krom ve mat krom renklerini sunarken özel renk tercihleri ve farklı kilitleme seçenekleri için özel üretim yapılabiliyor.

CORTEZ C9

Tasarım ve teknolojiyi buluşturan topuz kilitlerin işlevleri de uygulama alanlarına göre değişiyor.

Ofis tipi kilitler;

•             İçeriden ve dışarıdan butona basılarak açılır.

•             İçeriden mandal çevrilerek kilitlenir.

•             Eğer içeriden kilitliyse içeriden mandalın çevrilmesi ve butona basılması ile açılır, dışarıdan açmak için anahtarın kullanılması ve butona basılması gerekir.

dasdsd

WC tipi kilitler;

•             İçeriden ve dışarıdan butona basılarak açılır.

•             İçeriden mandal çevrilerek kilitlenir.

•             Eğer içeriden kilitliyse içeriden mandalın çevrilmesi ve butona basılması ile açılır, dışarıdan açmak için acil müdahale indikatörünün tornavida veya bozuk parayla çevrilmesi ve butona basılması gerekir.

CORTEZ C4

Nova serisi, modern yaşam alanları için özel olarak hazırlanmış çizgileriyle dikkat çekerken Forma, Nova’dan farklı olarak kolun alt kısmında plastik malzeme ile kullanımı kolaylaştıran detaylar ile geliştirilmiş.