Häfele geniş ürün yelpazesi ve akılcı çözümleriyle ofis tasarımlarında da ihtiyaç duyulan tüm detaylara cevap veriyor.

Hızla akan yaşam temposunda ofisler gündelik hayatın en fazla vakit geçirilen alanlarından biri haline geldi. İş hayatında da düzen ve verimlilik büyük önem taşıyor. Kaliteli ve iyi tasarlanmış bir çalışma ortamı, çalışanların motivasyonunda da önemli bir rol oynuyor. Häfele de teknolojiyle bütünleşen tasarımlarıyla çalışma alanlarını en verimli şekilde kurgulanmasına katkı sağlıyor.

41

Matrix ofis donanımıyla Häfele, şık, ergonomik ve ihtiyaca göre dönüşebilen bir mekan kurmada mimarlara ve tasarımcılara yardımcı oluyor. Seride, masadan depolama birimlerine kadar her türlü ayrıntı düşünülmüş.

Alçalıp yükselen masa ve Ellipta ekran tutucu, çalışma alanlarının kullanıcı ihtiyacına göre yeniden şekillendirilmesine olanak tanıyor. Elektronik kapaklar, depolama alanlarında tasarımla teknolojiyi buluşturuyor. Dosyalar storların ardında ve televizyon ekranı dolabın içinde rahatça gizlenirken mekanda görsel bir sadelik kurulmasını sağlıyorlar. Ofislerin olmazsa olmazı dosyalar için düzenleyiciler de çekmecelerde yerini alıyor. Bu sayede depolama kolaylığı sağlanıyor ve ofiste kullanışlılık ön plana çıkıyor.

Elipta_-_Hafele