Banyolar, yenilikçi ve işlevsel tasarımlarıyla konutların öne çıkan kullanım alanlarından biri haline geldi. Mimari detaylar banyoları konforlu mekanlar haline getirirken estetik çözümler, geçirilen zamanın kalitesini artırıyor.

Hafele’nin geniş ürün yelpazesi de armatürlerden lavabolara, raflardan dolap ve çekmece içi düzenleyicilerine kadar banyolardaki her türlü ihtiyaca cevap verir nitelikte.

3ü

Konfor ve stilin ön plana çıktığı değişen banyo tasarımlarında, ıslak hacimlerin baş aktörlerinden olan armatürler de bu değişime ayak uyduruyor. Banyoların tasarımına uygun, mekanın stil ve renk bütünlüğünü yansıtan yeni armatürleriyle Hafele, modernden klasiğe, evinin her alanında estetiğe ve uyuma önem verenlerin tercihi olmayı hedefliyor. Renk seçenekleri ve stil çeşitliliğiyle banyolarda istenilen tarzı yansıtmayı sağlıyor. Su tasarrufu özelliğiyle aynı zamanda Häfele’nin çevre dostu kalite anlayışını da evlere taşıyan banyo armatür serileri, ekolojik bir duyarlılık sergileyerek yeşil dönüşüme de aracı oluyor.  Şık ve her stile uygun tasarımları, ekonomik ve ergonomik özelliğiyle Hafele armatürler banyolarda fark yaratıyor.

2

Dolap ve çekmeceler banyolarda kullanılan her türlü malzemenin saklanmasına imkan sağlarken kayar kapaklar ve çekmece içi düzenleyiciler de bu alanların kullanışlılığını artırıyor. Mobilyalara gömülü aydınlatma sistemleriyle görsel konforu desteklenen banyolarda görüşü kuvvetlendiren ayna üstü aydınlatmalar da büyük önem taşıyor.

Teknolojik olanaklar da Hafele’nin sunduğu detaylardaki yenilikçi yaklaşımı ortaya koyuyor. Banyolarda yaşanan buhar sorununa akılcı çözümler sunuluyor. Aynaların arkasına yerleştirilen ısıtıcı sistemler buğu çözüyor ve mekanda konforu ve kullanıcı memnuniyetini artırıyor.