Mekan tasarımını konfor, işlev ve estetik ile bütünleyen Hafele Konsept projenize artı değer katarak farklılaşmanızı sağlıyor.

Herkesin Fark Edeceği Bir Uyumluluk ve İşlevsellik

Dünyanın en prestijli projelerinde çözüm ortağı olarak kazanılmış deneyimlerini gayrimenkul sektöründe farklı taleplere yanıt vermeye yönlendiren Häfele, Türkiye’de “Häfele Konsept Proje” yaklaşımı ile renk, stil ve işlevsellik içeren çözümler üretmeye devam ediyor. Me­kanların iç tasarımlarında yatırımcı, müteahhit ve mimarlara dünya çapında sahip olduğu ürün çeşitliliği, renk ve stil bütünlüğü sağlaya­cak şekilde bir araya getirdiği seçkiler ile ilham kaynağı olmayı hedef­leyen Häfele Konsept Proje, uzmanlardan nihai tüketiciye herkesin fark edip beğeneceği bir uyumluluk ve işlevsellik üzerine odaklanıyor.

Mobilya aksesuarlarında 90 yıllık uzmanlığıyla Häfele, tek bir mekan­da iş ve yaşama dair tüm ihtiyacı karşılayan çözümleri “Häfele Konsept Proje” yaklaşımı ile hayata geçiriyor. Mobil teknolojilerin yaygınlaşması ve iş yapış şekillerindeki değişim, yaşam alanlarında da değişimi zorunlu kılıyor. Özellikle büyük şehir­lerde küçük mekanların verimliliği daha da önem kazanıyor. Bir düğmeye bastığınızda mutfak tezgahının altından televizyon iniyor, bir düğmeye bastığınızda priz çıkıyor, ayağınızı uzattığınızda çöp tenekesi açılıyor! Tasarım ve teknolojiyi buluşturan Häfele Konsept Proje ile artık bunlar hayal olmaktan çıkıyor. Tüketiciler iş ve özel hayatları için daha konforlu ve mutlu yaşam alanlarına sahip oluyor.

Ofis_s

Projelerde Fark Yaratacak Tasarımlar, Konforlu ve Mutlu Yaşamlar

Häfele Konsept ile farklılaşan gayrimenkul projeleri müşterinin tam is­tediği konforlu ve mutlu yaşam alanlarına sahip olmalarını sağlayacak çözümleri bir arada sunuyor, tasarımlar projelerin satışlarına hız ve karlılık ile ivme kazandırıyor.

suataltın12_s