Deneyimi ve güvenilirliğiyle ön plana çıkan Häfele’nin tasarladığı ve geliştirdiği ürünlere, online.hafele.com.tr adresinden ulaşmak mümkün. Web sitesi tüm Häfele müşterilerine, ürün stok bilgisinden teknik özelliklere, fiyattan, renk ve stil seçeneklerine ihtiyaç duydukları her türlü detaya erişim imkanı sağlayarak hizmet veriyor. 

Häfele, 90 yılı aşkın süredir yapı sektörüne mimari detay çözümleri ve mobilya alanında hizmet veriyor. Kuruluşu 1920’li yıllara dayanan ve bir aile firması olarak yola çıkan Häfele o günden bugüne büyümeye ve sektörel ihtiyaçlara cevap vermeye devam ediyor. 1970’lerde kendi ürünlerini üretmeye ve geliştirmeye başlayan Häfele zamanla Almanya’dan dünyanın pek çok ülkesine yayılmış. Marka, yenilikçi yaklaşımı ve kaliteli ürün yelpazesiyle tercih ediliyor.

Farklı yaşam tarzlarına uygun konsept ve renkte ürünleriyle mutfak ve banyolarda şıklık, konfor, uyum ve işlevselliği aynı anda sunan Häfele, sektöre kattığı yenilikçi uygulamalarına da devam ediyor.

“Akıllı ürün arama sistemi” mimarların, tasarımcıların ve üreticilerin projelerinde ihtiyaç duyduğu detay çözümlerine hızla ulaşmalarını sağlıyor. Özellikle konuttan otellere ve hastanelere kadar hemen tüm yaşam alanlarına yönelik aksesuar çözümleri sunan Häfele’nin tüm ürünleri hakkında teknik bilgilere, stok ve fiyat verilerine online.hafele.com.tr üzerinden ulaşmak mümkün. Geliştirilen bu arama motoru sayesinde mimarlara ve kullanıcılara istedikleri ürünlere tek seferde erişim kolaylığı sunuluyor. Böylece istenilen tasarıma göre seçilen donanım ve aksesuarlar, en yakın Häfele mağazalarından kolayca elde edilebiliyor. Ürünlerin montaj kataloglarının da web sitesinde yer alması, uygulama sırasında da kullanıcıya yardımcı oluyor.

Modernden klasiğe, paslanmaz çelikten, bronza renk ve stil bütünlüğü içerisinde sunulan kapı aksesuarlarından aydınlatma çözümlerine, banyo ve mutfak aksesuarlarına kadar genişleyen ürün yelpazesine ve en güncel ürün kataloglarına Häfele Online’dan ulaşabilirsiniz.

as

111as