Mobilya donanımları ve aksesuarları konusunda geniş ürün portföyüne sahip Häfele, tüm yaşam alanları için estetik ve işlevsel binlerce kapı kolu ve aksesuarlarıyla country, grange, modern, klasik, minimalist ve barok gibi her tarz için özgün tasarımlar vaat ediyor.

Häfele, yüzlerce kapı kolu çeşidiyle her tipte ve her stilde yaşam alanının gereksinimini karşılayacak zengin ürün portföyüne sahip. Özenli işçilikle yüksek kalitedeki birçok farklı malzemeden üretilen kapı kolları, modernden klasiğe tüm mekanların görsel bütünlüğünü tamamlıyor.

Klasik tarzda el işçiliğinin hakim olduğu özellikle pirinç gibi malzemelerden üretilen kapı kolları, geçmişin formlarından esin alan çizgileriyle köşk, yalı ve konak gibi tarihin izini günümüze yansıtan mekanların dekorasyonunu tamamlıyor.

Son dönem trendlerinden ince rozetli kapı kolları, sade tasarımlarda hem modern hem de şık görünümüyle yaşam alanlarına fark katıyor.

1

Renk ve Stil Uyumuyla Bütüncül Tasarımlar

Konut projelerinde tercih edilen özel kapı aksesuarlarının uzman markası Häfele, tüm aksesuarları renk ve stil uyumuna göre bir bütün olarak sunuyor, projelere ayrıcalık katıyor. Her projeye uygun, bakım gerektirmeyen parlaklığa sahip, paslanma, çizilme ve aşınmaya dayanıklı yüzeyleriyle hem estetik hem de teknik açıdan üstün özelliklere sahip kapı kolları seride yer alıyor. Eviniz ister klasik ister modern çizgilerle döşenmiş olsun, seçeceğiniz kapı kolunu menteşesi, stoperi, kapı dürbünü, güvenlik mandalı, mobilya kulbu, askılığı ve isimliği ile tamamlayabilirsiniz.

Konut projelerinde özellikle satın alma kararını veren kadınların en çok dikkat ettiği stil ve renk uyumu Häfele’nin kapı aksesuarları serisinde mekanlara kattığı yüksek kalite ve işlevselliğiyle fark yaratıyor.

3

Sessiz ve Güvenli

Ahşap kapılara uygulanabilecek sessiz, yavaş ve kendinden kapanma özelliğine sahip menteşe çeşitleri, özellikle de gizli menteşeler, estetiğe önem verenler için en çok tercih edilen ürünler arasında geliyor.

Konut ya da otel projelerinde mimar ve tasarımcılara hayallerindeki tasarımı gerçekleştirme imkanı sunan renk ve stil çeşitliliği tüm kapı aksesuarları ve kulplarda sağlanabiliyor. Modern ve klasik tarzda, bakırdan, kroma, pirinçten bronza tüm renk seçeneklerini yenilenen sunumlarıyla Hafele mağazalarında görmek mümkün.

Häfele’nin yenilenen kapı kolları kataloğunu incelemek için tıklayınız.