Häfele ürünleri ile dönüşüm geçiren mutfaklarda renk ve stil uyumu sağlanırken işlevsel çözümlerle kullanım rahatlığı yakalanıyor. 

Her sektörde olduğu gibi konut sektöründe de tüketicinin tasarım ve renk bütünlüğü gibi konulardaki farkındalığı artıyor. Konuttaki dönüşüm mutfaklara da yansıyor ve artık tüketiciler rahatlık, işlevsellik, farklılık gibi kriterlerin yanı sıra kendine özgü renk ve stil bütünlüğü olan mutfakların olduğu evleri satın almayı tercih ediyorlar. Mobilyaların en büyük tamamlayıcısı olan aksesuarda uyumu arayan tüketici, kapı kolundan çekmece içlerine, kiler sistemlerinden dolap kapakları içindeki makaslara kadar bütünüyle uyumlu bir mutfak istiyor ve tüm bu nedenlerle bu bütünselliği sunabilecek geniş ürün gamı ile Häfele’yi tercih ediyor.

Konut sektöründe tüketici beklentilerinde yaşanan gelişmeyle birlikte bir tarafta rahatlığın ve estetik algının esas olduğu üst segmentte yüksek metrekarelerde konutlar yapılırken diğer tarafta işlev ve stil bütünlüğünün öne çıktığı küçük metrekarelerde evler yapılıyor. Häfele hayatı kolaylaştıran aksesuarları ile her metrekarenin daha iyi değerlendirildiği, özellikle satın alma kararını veren kadın tüketicinin mutfakta aradığı konfor, uyum ve işlevselliği sağlayan konutlar yapılmasına ve tüketicide tebessümün artmasına yardımcı oluyor.

Stil ve renk uyumlu

Değişen trendlere, özgür renk uygulamalarına rağmen mutfaklarda en popüler renk tercihi hala beyaz. Häfele’nin beyaz mutfaklara uyum sağlayan çekmece içi düzenleyicileri özellikle kadın tüketicilerin vazgeçilmezi.

Cuisioflex Beyaz Kaşıklık

Beyaz kaşıklık, beyaz moovit çekmece sistemi ile bütünlük sağlarken, çekmece içi aydınlatma kullanıcıya kolaylık sunar.

Düzenli ve konforlu

Küçük dokunuşlarla bile mutfaklarda fark yaratan Häfele, büyük ya da küçük tüm mutfaklar için özel çözümler geliştiriyor.

Yemek hazırlarken elimizin altında, kolayca ulaşabileceğimiz noktada olması gereken tüm gereçleri saklayabileceğimiz en uygun alan tezgah arasıdır. Häfele’nin kullanışlı askı ve düzenleme sistemi, mutfaklarda bir hazırlık ve pişirme asistanı gibi çalışıyor. Linero askı ve düzenleme sistemi, yemek kitabı, havlular ya da renk renk baharatlarla dolduğunda mutfağa şıklık katan dekoratif bir ürüne de dönüşüyor. Özellikle tencere kapağı rafı,   yemek pişirirken nereye koyacağımızı bilemediğimiz tencere kapaklarını yerleştirme sorununu da akıllı bir detayla ortadan kaldırıyor.

Lemans Kose Kiler Sistemi

Hemen ocak ya da fırın yanına konumlandırılan şişelik sayesinde yemek yaparken ihtiyaç duyulan yağ, sirke, sos gibi malzemelere kolayca erişilmesi sağlanıyor.

Her şey yerli yerinde 

Häfele Lemans köşe kiler sistemi dolapların köşelerinde kalan tüm kör noktaları değerlendirdiği gibi, mutfağın genel renklerine gösterdiği uyumla da estetikle ilgili kaygıları ortadan kaldırıyor. Yüksekliği ayarlanabilen sepet seçenekleriyle dolabın arka kısımlarında görünmeyen eşyalarınıza eğilmeden, uzanmadan ve hatta öndekileri çıkartmak gerekmeden kolayca ulaşmayı sağlar. Sessizce açılıp kapanmasını sağlayan yavaşlatıcılı mekanizmayla da birleşince mutfağa dinginlik kazandırır.

Mutfakta temizlik için sıkça kullanılan deterjanları, temizlik malzemelerini bir arada tutmak ve gerektiğinde kolayca ulaşılmasını sağlayan yenilik yine Häfele’den geliyor. Mutfakta lavabonun altına monte edilen düzenleme sistemi tümüyle dolabın dışına çıkan, istendiğinde birbirinden ayrılarak taşınabilen tel sepetlerden oluşuyor ve tüm temizlik malzemelerinin bir arada ve düzenli tutulmasını sağlıyor. Ayrıca mutfakla uyumlu çöp kovası ile birlikte eviye altları işlevsel bir çözümle değerlendirilmiş oluyor.

Cop Kutusu ve Temizlik Malzemeleri Organizasyon Sistemi