2000 yılından beri düzenlenen Marka Konferansı bu yıl 18-19 Aralık tarihlerinde Hilton İstanbul Bomonti’de gerçekleşecek.

Türkiye’nin en önemli iş platformlarından biri olan Marka Konferansı 14 yıldır düzenleniyor. 15. yılında Marka Konferansında ünlü Hollandalı mimar ve kuramcı Rem Koolhaas da “Kentlerin Geleceği” başlıklı sunumuyla konuşmacı olarak katılıyor.

Rotterdam doğumlu ünlü mimar ve kuramcı Rem Koolhaas 2000 yılında Pritzker Ödülü almış, Time dergisi tarafından dünyanın gidişatını en çok etkileyen 100 kişi arasında gösterilmişti. İddialı projelere imza atan mimar 14. Venedik Mimarlık Bienali’nin de baş küratörlüğünü yaptı ve Fundamentals adlı sergisiyle mimarlık pratiği ve mesleğine farklı bir yorum getirmişti.

Rem Koolhaas dışında konuşma yapacaklar arasında Türkiye’nin lider işadamlarından Bülent Eczacıbaşı, dünyanın önemli aktivistlerinden Sir Bob Geldof, GQ (UK) Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Dylan Jones, Avrupa’nın moda ve stil konusunda öncü danışmanı Lady Kinvara Balfour, Hublot Yönetim Kurulu Başkanı Jean-Claude Biver, Soneva Resorts’un Kurucu Başkanı Sonu Shivdasani, Rolls-Royce ve BMW Satış ve Pazarlama Müdürü Tom Purves, Millward Brown Avrupa Genel Müdürü Tim Wragg, Biritish Fashion Council Genel Müdürü Caroline Rush gibi birçok önemli isim yer alıyor.

Daha fazla bilgiye ulaşmak ve kayıt yaptırmak için tıklayın.