Değişen yaşam alanlarını, son teknoloji ürünleri ve yenilikleriyle bugüne uyarlayan Häfele, ofisler ve artık yaygın olarak kullanılan ev-ofisleri kullanışlı ve buralarda geçirilen zamanları verimli hale getiriyor.

Çalışma masalarında alandan tasarruf sağlayan, ekranı çevirerek ofisteki herkesin bilgileri paylaşmasını sağlayan LCD monitör taşıyıcı ile, fonksiyonel bir ofis masası yaratmak Hafele ile çok kolay. Üstelik birden fazla ekran ile çalışanlar için de ideal bir çözüm ve efektif bir kullanım sağlıyor.

Elektrikli yükseklik ayarı ile kişiye göre ayarlanabilen masa sistemleri sayesinde hem oturarak hem de ayakta çalışmak artık mümkün. Ofislerde ergonomik bir çalışma ortamı sağlayan bu sistem, çalışanlara konforun yanı sıra iş verimini arttıran ve omurilik sağlığını koruyan çözümler sunuyor.

Bir düğmeyle açılıp kapanabilen kayar kapak sistemleri pratik kullanımı ile çalışma alanlarınızda yer kazandırıyor. Özellikle ev-ofis çalışanlar için kapandığında ortada hiçbir dağınıklık bırakmayan bu sistemler çok kullanışlı.

Kırtasiye malzemelerinin düzenini sağlayan keson sistemi ile, yer kazandıran ve düzeni pratikleştiren çözümler bulmak,
Ofislerdeki dağınık kabloları bir araya toplayan kablo kanalları ile şık ve kusursuz bir düzen getirmek,
Dosyaların organizasyonunu sağlayan merkezi kilitlemeli dosya askı sistemi ile, arananı anında bulabilme kolaylığı sağlayan, güvenli bir arşiv oluşturmak,
Ofislerde ve ev ofislerde de güvenliği üst düzeyde önemseyerek elektronik kasa ile, değerli olan tüm evrak ve taşınabilir kıymetleri saklamak,

Yeni ofisler ve ev ofisler için değişimi öngören, yenilikçi Häfele’nin işidir!