Häfele, stüdyo evler, genç odaları, yatlar, ev-ofisler için, işlevsel Combi yatak/masa çözümünü sunuyor. Combi, dar mekanlarda hem alan verimliliği sağlıyor, hem de yaşam alanlarına dinamizm getiriyor.

Tüm dünyada yaşam hızlandıkça buna bağlı alışkanlıklar da değişiyor. Yeni standartların sonucu olan tek kişilik yaşamlar şehirlerde küçük evlerin tercih edilmesini, dolayısıyla bu evlere uygun dekorasyon fikirleri ve çözümlerine ihtiyaç duyulmasını da beraberinde getiriyor.

Değişen ihtiyaçlara yenilikçi ve işlevsel çözümler sunmaya öncülük eden Häfele, bu tip evler için Combi serisini öneriyor. Hem masa hem yatak olabilen sistem, dar alanları kullanışlı hale getirirken, ideal ve ergonomik bir çalışma ve uyku ortamı sağlıyor.

Evlerin dışında yatlarda da alandan kazanım için estetik ve pratik bir çözüm olan Combi, ev-ofislerde ve stüdyo dairelerde, gündüz profesyonel bir çalışma ortamı sunarken, gece ergonomik bir yatağa dönüşüyor. Combi, küçük evlerin çocuk odaları için de eğlenceli ve pratik bir öneri.