Otel donanımları alanında geniş ürün yelpazesine sahip olan ve her alana uygun birbirinden farklı çözümler sunan dünyaca ünlü marka Häfele, yine otel banyolarına özel saç kurutma makinesi, ayna arkası ısıtıcı, ışıklı dev ayna gibi birbirinden şık ve işlevsel ürünlerle fark yaratıyor.

Saç kurutma makineleri ile otel banyolarında ekstra konfor
Häfele’nin sunduğu saç kurutma makineleri, kademeli olarak hava üfleme hızını ve ısıyı ayarlayabildikleri gibi anti bakteriyel özellikleri ve gece ışığı gibi detaylarla otel odalarındaki banyoların konforunu artırıyor.

Ayna arkası ısıtıcı ile üstün teknoloji
Özellikle otel odalarında tercih edilen buğu önleyici ayna arkası ısıtıcı, ince yapısından dolayı duvara monte edilen düz aynaların arkasına kolayca monte edilebiliyor. Neme, salınıma ve toza karşı dayanıklı olan bu ürün traş olurken ve makyaj yaparken büyük kolaylık sağlıyor.

Işıklı Dev Aynası ile ayrıntıları gözden kaçırmayın
Hafele’ nin sunduğu büyüteçli ve ışıklı dev aynalar bayanlara makyaj yapma esnasında beylere ise traş olurken kolaylık sağlıyor. Ayrıca görme kusuru olan kişilere detayları görme avantajı da sunan bu ürün uygulanan otel banyolarında fark yaratıyor.