Mobilya donanımları konusunda uzman olan Häfele ve Kesseböhmer, 01 Eylül 2009 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, kalkar kapak makas donanımları ve kayar kapak sistemleri üretiminde sektör lideri olan Huwil KFT’yi (Budapeşte), Titus International’dan devraldı. Häfele ve Kesseböhmer bu amaçla Huwil KFT’yi yönetmek üzere ortak bir firma kurarak yeni bir işbirliğine de imza attı.

hafele17

Huwil gibi alanında lider bir markayı bünyesine katmasıyla marka gücünü pekiştiren Häfele, mevcut dağıtım kanalları ve iş süreçleriyle Huwil ürünlerini sunmaya devam ediyor. Bu yeni işbirliğinin sinerjisi ile birlikte, çalıştığı iş ortaklarına ve müşterilerine bu alanda çok daha güçlü bir hizmet sunmayı ve kazanç sağlamayı hedefliyor.

Häfele firması, güçlü uluslararası satış organizasyonu, tedarik, ürün geliştirme ve üretim konusunda üstün yetkinliğe sahip. Yeni iş modeli sayesinde, Huwil müşterileri de Häfele’nin genişletilmiş ürün yelpazesi, finansal olarak iyi değerlendirilmiş tedarikçi ve üretim ortakları sayesinde kazanç sağlamış olacak.

hafele18

Mobilya donanımları pazarında mevcut ve başarılı olan ürün paleti geliştirilerek Huwil’in kalkar kapak makas donanımları ve kayar kapı sistemlerine Häfele’nin çatısı altında sağlam bir gelecek sağlanmış oluyor.