Häfele, binaların dış cephesinin en önemli dekoratif unsuru olan panjurlara özel sunduğu bağlantı elemanları ile mimariye değişik ve yaratıcı çözüm alternatifleri sunuyor.

Pratik montaj ve hızlı ayar imkanı
Estetiği, işlevselliği ve güvenliği aynı anda sunan Abaco panjur bağlantılarının montajı son derece basittir. Bu sistem sayesinde proje sahasında, hızlı ve pratik bir şekilde son anda menteşe montajı yapılabiliyor ve bu sayede gerek stok gerekse nakliye maliyetinden tasarruf sağlanıyor. Bağlantılar, menteşeler ve braketlerden oluşan farklı parçalar birleştirilerek birçok kombinasyon oluşturulmasını sağlayan bu sistemin modüler yapısı hızlı çözümler oluşturmada yardımcı oluyor.

hafele-panjur-baglanti-parcalari
Panjur sistemleri bizleri güneş ışınlarından ve soğuk havadan korumanın yanı sıra, binanın mimari tarzını vurgulayan önemli dekoratif unsurlardandır. Panjurların üzerlerinde kullanılan donanımların sağlamlığı, tasarımı, işlevselliği ve kalitesi binalara estetik kattığı gibi aynı zamanda güvenlik ve pratik kullanım da sağlar. AGB firmasının ürettiği ve Häfele’nin

Türkiye’de sunduğu, Abaco modüler panjur bağlantı sistemleri, tüm bu özellikleri içlerinde barındırarak bina panjur sistemlerine yaratıcı ve yenilikçi çözümler sunuyor. Ahşap, PVC ve alüminyum panjurlarda kullanılmak için ideal olan Abaco modüler panjur bağlantı sistemi, projenin ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak sipariş ediliyor ve birçok farklı panjur yapısına özel basit ve efektif çözümler sunuyor. Örneğin ayarlanabilir menteşeli panjurlarda kasa üzerine basan bağlantılar, kasaya oturan panjurlarda binili bağlantılar ve duvara monte panjurlarda düz bağlantılar kullanılabiliyor.