Mobilya, kapı aksesuar ve donanımları alanında 100 bin farklı üründen oluşan geniş ürün yelpazesi ile sektörün lider markalarından Häfele’nin Antalya Mağazası, şehrin imalat alanında kalbi sayılan Akdeniz Sanayi Sitesi’nde, yeni iş ortaklarıyla buluşmak üzere, 27 Ağustos 2009’da kapılarını açtı.

2007 yılından bu yana İstanbul Dudullu, Çağlayan, İkitelli, İnegöl, Bursa, Eskişehir, Kayseri, Ankara, İzmir ve Kıbrıs Häfele mağazalarının ardından, Häfele Türkiye perakende zincirinin yeni bir halkası olarak bu yıl hayata geçirilen Ahmet Tuna yönetimindeki Häfele Antalya Mağazası, barındırdığı zengin ürün çeşidi ile tüketiciye sınırsız hizmet sunmaya hazır.

Dekorasyonu tamamlanan Häfele Antalya, ürün çeşitlerinin yanı sıra stokları, mağaza tasarımı ve alanlarında tecrübeli personeliyle toplamda 375 m2’lik ferah teşhir alanında son derece konforlu alışveriş imkanı sağlıyor.

hafele_antalya

Ürün çeşidi içerisinde bulunan her farklı ürün için farklı stant tasarımları oluşturulan Häfele Antalya Mağazası’nda ofis ekipmanlarından mağaza donanımlarına, mutfak ve banyo aksesuarlarından gardırop askılarına, kayar-katlanır kapak ve stor sistemlerinden otomatik kapı sistemlerine kadar birçok çeşidi aynı anda bulmak mümkün olacak.

Ahmet Tuna, “Häfele, mobilya üretiminde ve mimari projelerde, tasarımlarıyla kendini sürekli yenileyen bir kurum, Türkiye’de mobilya, kapı aksesuarları ve donanımı alanında franchise sistemiyle hizmet veren bu çapta kurumsal yapılar yok. Häfele’nin, markanın kendisi, insan kaynağı ve donanımıyla çok yakında Türkiye’de mobilya üretimi, iç mimarlık ve proje bürolarına hizmet veren tek kurum olacağına inanıyorum” diyor.

Häfele Türkiye Genel Müdürü Hilmi Uytun: “Antalya, Türkiye turizminin kalbi durumunda. Gerek projelerden gerekse son tüketicilerden gelen yoğun baskı üzerine Antalya’daki mağaza yatırımını öne çektik ve hızlandırdık. Ev dekorasyonlarından otel projelerine kadar tüm projelerde mağazamızda iddialı hizmet vermeye çalışacağız” diyor.