Ekol Lojistik, örneğine az rastlanan bir uygulamanınaltına imza atarak Häfele ile olan güçlü iş ortaklığını yeni bir boyuta taşıdı. Yurt içi ve dışı lojistik operasyonlarını yıllardır başarıyla yönettiği müşterileri arasında olan Häfele Türkiye’nin reklamlarına Ekol Lojistik’e ait araçların giydirmesinde yer vermeye karar verdi.

Häfele Türkiye’nin tüm lojistik operasyonlarını yöneten Ekol Lojistik; Avrupa ve Türkiye yollarında sıkça rastlanan ve “www.ekol.com” yazısıyla Ekol Lojistik’in internet sitesine yönlendirme yapan Ekol araçlarının sekiz tanesini, önemli iş ortağı için reklam mecrasına dönüştürdü. Ekol Lojistik’e ait olan dorselerden ikisiyle, yurt içi dağıtım organizasyonlarını gerçekleştirdiği iç taşıma araçlarının altısı, Häfele için özel olarak tekrar giydirildi.

hafele

85 yıllık deneyimi ve güvenirliği ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan mobilya ve kapı aksesuarları sunan Häfele Türkiye, sektörde eşi bulunmayan mobilya ve kapı aksesuarları alanında 100 bin farklı üründen oluşan geniş ürün yelpazesi ve özel tasarım mağazaları ile farklılaşıyor. 2008 yılında oluşturduğu franchise sistemiyle daha çok noktada tüketicisiyle buluşmaya başlayan ve son 3 sene içerisinde Avro bazında yüzde 600 büyüyen Häfele Türkiye’nin buna paralel olarak önem kazanan lojistik operasyonlarıysa Ekol Lojistik tarafından yönetiliyor.

Häfele Türkiye Genel Müdürü Hilmi Uytun’la bir araya gelen Ekol Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Musul; “Häfele gibi dünyaca tanınmış bir markanın ülkemizde ve Avrupa’daki marka bilinirliğinin artmasına katkıda bulunuyor olmak, kendileriyle yıllardır karşılıklı güven ve memnuniyet çerçevesinde süregelen iş ortaklığımızın bize sağlamış olduğu esnekliğin güzel bir sonucudur” şeklinde konuştu.