Showroom

Showroom

Häfele Türkiye’nin pazara girdiği günden itibaren yaptığı yatırımlar karşılığını hızla almaya başladı. 2005 yılında Türkiye’de yatırım kararı alan ve 2007 yılından itibaren bayilik vermeye başlayan Häfele Türkiye’nin 3 yılda yaptığı yatırımlar 15 milyon Euro’nun üzerine çıktı. Başarılarını yurt dışına da taşımak isteyen Häfele Türkiye artık Türkiye stoklarından İran, Irak, Gürcistan, Özbekistan,Kırgızistan ve Türkmenistan’da da hizmet vermeye başlıyor.

Mobilya, kapı aksesuar ve donanımları alanında sektörün lider markalarından Häfele Türkiye 2008 yılı sonunda bünyesindeki franchise sayısını da artırdı. Kendi üretimi dışında mobilya ve kapı donanımları alanlarında faaliyet gösteren dünyaca ünlü 50’nin üzerinde markanın distribütörlüğünü üstlenen ve ayrıca Bosch, Franke, Viko ve Fischer gibi markaların da bayiliğini yürüten Häfele Türkiye’nin bundan sonra sıra dışı çözümler getiren 100 binden fazla ürünü 6 ülkede daha tüketici ile buluşacak. Öncelikle Mayıs ayı içerisinde açılacak olan Tahran, İran mağazasıyla birlikte ihracatını güçlendirecek olan Häfele Türkiye, Şubat ayında bu şehirde gerçekleştirilen Medex fuarında sergilediği üstün kaliteli ürün serisi ve Farsça dilinde hazırladığı katalogla büyük ilgi gördü.

Büyümede önemli olan noktanın tüketici ihtiyaçlarını anlamak ve uygun çözümler üretmenin yanı sıra, tüketici ile daha çok noktada buluşmak olduğunu bilen Häfele Türkiye, önümüzdeki senelerde açacağı birçok mağaza ile mobilya, kapı aksesuar ve donanımları alanında tüketicisini yepyeni ürünlerle şaşırtmayı hedefliyor.

Yeni Rusça ve Farsça kataloglarıyla sınır ötesi çözümler…

Mutfak banyo donanımlarından gardırop askılarına, kayar-katlanır kapak ve stor sistemlerinden otomatik kapı sistemlerine ve ofis donanımlarından menteşe, bağlantı elemanı gibi mobilya donanımlarına kadar bir çok farklı ürünü içeren yeni 2009 Häfele Farsca ve Rusça katalogları yaşam alanlarına kattıkları işlevsellik ve tasarımla mimar, müteahhit, iç mimar, mobilya üreticisi ve tasarımcıların göz bebeği olmaya aday. Toplam 1900 sayfa ve 26 bölümden oluşan Türkçe kataloğun bir yansıması olan Rusça ve Farsça kataloglar sundukları teknik çizimler ve detaylı ürün bilgileriyle tasarımdan montaj aşamasına kadar Häfele’nin iş ortaklarına sınırsız konfor ve kolaylık sağlıyor.